Kontakt

Soon Seilforening drives av et frivillig styre som dekker foreningens virkeområder og daglige drift. I tillegg har foreningen en fast ansatt kontormedarbeider i deltidsstilling som har plass på kontoret på Neptun. 
 

Fia Sommernes_edited_edited.jpg

Jolleseiling

  • Treninger

  • Regatta

  • Gøy på Vannet

  • Barn og ungdomsaktiviteter

Fia Sommernes
Epost: jolle@soonsf.no
Tlf: 91116402

Truls Schøyen 2.jpg

Kjølbåtseiling

  • Onsdagsregatta

Nina Birkeland.jpg

Styreleder

  • Avtaler

  • Daglig drift

Nina Birkeland
Epost: leder@soonsf.no

Tlf:  90775910

Regatta
Samarbeidspartnere

  • Eksterne samarbeidspartnere

  • Regattaseiling jolle

  • Sportssjef jolle

  • Arrangør/dommer

  • Trenerkontakt

  • Hollænderseilasen

Christian Birkeland
Epost: christian_birkeland@yahoo.no

Tlf:  90952122

SSFlogo70.jpg

Bygningsmasse

  • Vedlikehold

  • Innkjøp

Erik R. Wiik-Lehmann
Epost: erik@wiik-lehmann.no

Tlf:  97077970

Torgeir.jpg

Brygge 

  • Faste bryggeplasser

  • Gjesteplasser

  • Vinterplasser

  • Vedlikehold

Torgeir Moringen
Epost: torgeir@moringen.no 
Tlf: 92243045

Bjørn_Ravnestad.jpg

Materiell

  • Seilforeningens båter

Bjørn Ravnestad
Epost:Bjorn.ravnestad@gmail.com
Tlf: 90090078

Nestleder

Anders Rekaa
Epost: anders.rekaa@gmail.com
Tlf: 41655288

SSFlogo70.jpg

LadiesSailing

  • Kontaktperson

  • Primusmotor

Lene Ravnevand
Epost: lene_ravnevand@hotmail.com
Tlf: 93054347

Bilde fra 11.08.2020 kl. 13.25 #2.jpg

Kontoret

  • Faktura

  • Medlemskap

  • Utleie Neptun

Trine Wiik-Lehmann
Epost: kontoret@soonsf.no
Tlf: 91140519

Besøksadresse
Soon Seilforening

Storgaten 29 b

1555 Son

Org.nr 975 620 921

Fakturaadresse
Soon Seilforening
Postboks 9

1556 Son


kontoret@soonsf.no