Kontakt

Soon Seilforening drives av et frivillig styre som dekker foreningens virkeområder og daglige drift. I tillegg har foreningen en fast ansatt kontormedarbeider i deltidsstilling som har plass på kontoret på Neptun. 
 

Fia Sommernes_edited_edited.jpg

Jolleseiling

Fia Sommernes
Epost: jolle@soonsf.no
Tlf: 91116402

Truls Schøyen 2.jpg

Kjølbåtseiling

Truls Schøyen 

Epost: trulss@outlook.com

Tlf: 

Hege Dellnes.jpeg

Nestleder

Hege Reiling Dellnes
Epost: hegereidel@gmail.com

Tlf: 91771976

Fia Sommernes_edited_edited.jpg

Regatta
Samarbeidspartnere

Christian Birkeland
Epost: christian_birkeland@yahoo.no

Tlf:  90952122

SSFlogo70.jpg

Bygningsmasse

Erik R. Wiik-Lehmann
Epost: erik@wiik-lehmann.no

Tlf:  97077970

Torgeir.jpg

Brygge 

  • Faste bryggeplasser

  • Gjesteplasser

  • Vinterplasser

  • Vedlikehold

Torgeir Moringen
Epost: torgeir@moringen.no 
Tlf: 92243045

Soon Seilforening reserverer ikke gjesteplasser.

SoonSeilWeb.gif

Materiell

  • Seilforeningens båter

  • Hengere

  • Utstyr

Are Nodland
Epost: are.nodland@gmail.com
Tlf: 48197213

Anders Rekaa.jpg

Styreleder

  • Avtaler

  • Daglig drift

Anders Rekaa
Epost: leder@soonsf.no
Tlf: 41655288

SSFlogo70.jpg

LadiesSailing

  • Kontaktperson

Hanne Devle
Epost: hanne.devle@nmbu.no
Tlf: 99712628

Bilde fra 11.08.2020 kl. 13.25 #2.jpg

Kontoret / Daglig leder

  • Faktura

  • Medlemskap

  • Utleie Neptun

Trine Wiik-Lehmann
Epost: kontoret@soonsf.no
Tlf: 91140519

Kontoret er kun bemannet to dager i uken. Det kan derfor ta noen dager før henvendelser blir besvart.

Besøksadresse
Soon Seilforening

Storgaten 29 b

1555 Son

Org.nr 975 620 921

Fakturaadresse
Soon Seilforening
Postboks 9

1556 Son


kontoret@soonsf.no