Kontakt

Soon Seilforening drives av et frivillig styre som dekker foreningens virkeområder og daglige drift. I tillegg har foreningen en fast ansatt kontormedarbeider i deltidsstilling som har plass på kontoret på Neptun. 
 

Jolleseiling

  • Treninger

  • Regatta

  • Gøy på Vannet

  • Barn og ungdomsaktiviteter

Fia Sommersnes
Epost: fiasommernes@gmail.com 
Tlf: 91116402

Kjølbåtseiling

  • Onsdagsregatta

Odd Jarle Skjelhaugen

Epost: odd.jarle.skjelhaugen@nmbu.no

Tlf: 91856972

Styreleder

  • Avtaler

  • Daglig drift

Nina Birkeland
Epost: leder@soonsf.no

Tlf:  90775910

Sportssjef, regatta

  • Regattatrening jolle

  • Hollænderseilasen

Christian Birkeland
Epost: christian_birkeland@yahoo.no

Tlf:  90952122

Brygge og anlegg

  • Faste bryggeplasser

  • Gjesteplasser

  • Vinterplasser

  • Vedlikehold

Torgeir Moringen
Epost: torgeir@moringen.no 
Tlf: 92243045

Materiell

  • Seilforeningens båter

Bjørn Ravnestad
Epost:Bjorn.ravnestad@gmail.com
Tlf: 90090078

Nestleder

Anders Rekaa
Epost: anders.rekaa@gmail.com
Tlf: 41655288

Kontoret

  • Faktura

  • Medlemskap

  • Utleie Neptun

Trine Wiik-Lehmann
Epost: kontoret@soonsf.no
Tlf: 91140519

Soon Seilforening

Storgaten 29 b

1555 Son

Postadresse: Pb 9, 1556 Son

Org.nr 975 620 921

© Soon Seilforening