Kontakt

Soon Seilforening drives av et frivillig styre som dekker foreningens virkeområder og daglige drift. I tillegg har foreningen en fast ansatt kontormedarbeider i deltidsstilling som har plass på kontoret på Neptun. 
 

Fia Sommernes_edited_edited.jpg

Jolleseiling

Fia Sommernes
Epost: jolle@soonsf.no
Tlf: 91116402

Truls Schøyen 2.jpg

Kjølbåtseiling

Truls Schøyen 

Epost: trulss@outlook.com

Tlf: 

Hege Dellnes.jpeg

Nestleder

Hege Reiling Dellnes
Epost: hegereidel@gmail.com

Tlf: 91771976

Fia Sommernes_edited_edited.jpg

Regatta
Samarbeidspartnere

Christian Birkeland
Epost: christian_birkeland@yahoo.no

Tlf:  90952122

SSFlogo70.jpg

Bygningsmasse

Erik R. Wiik-Lehmann
Epost: erik@wiik-lehmann.no

Tlf:  97077970

Torgeir.jpg

Brygge 

  • Faste bryggeplasser

  • Gjesteplasser

  • Vinterplasser

  • Vedlikehold

Torgeir Moringen
Epost: torgeir@moringen.no 
Tlf: 92243045

Soon Seilforening reserverer ikke gjesteplasser.

SoonSeilWeb.gif

Materiell

  • Seilforeningens båter

  • Hengere

  • Utstyr

Are Nodland
Epost: are.nodland@gmail.com
Tlf: 48197213

Anders Rekaa.jpg

Styreleder

  • Avtaler

  • Daglig drift

Anders Rekaa
Epost: leder@soonsf.no
Tlf: 41655288

SSFlogo70.jpg

LadiesSailing

  • Kontaktperson

Hanne Devle
Epost: hanne.devle@nmbu.no
Tlf: 99712628

QVZlaG82MVpXOWJZcUdMOA.jpg

Kontoret / Daglig leder

  • Faktura

  • Medlemskap

  • Utleie Neptun

Fia sommernes

Epost: kontoret@soonsf.no
Tlf: 91140519

 

Kontoret er bemannet fast på torsdager mellom 18.00-19.30

Ellers er det ikke bemannet til faste tider.

Det kan derfor ta noen dager før henvendelser blir besvart.

Ring gjerne på mobiltelefon, send en melding eller kontakte kontoret på mail. Så svarer jeg så fort jeg har mulighet.

Besøksadresse
Soon Seilforening

Storgaten 29 b

1555 Son

Org.nr 975 620 921

Fakturaadresse
Soon Seilforening
Postboks 9

1556 Son


kontoret@soonsf.no